3 maja 2008, o 17:20

No w koncu moge sobuie przeklnac!!!

KURWA JEBANA W DUPE ZAJEBANA OD ALFONSOWSKICH KUTASOW W PIZDE MAC, JEBIE MNIE TEN POZERSKO PEDALSKI KOLES KTORY GRA NA /link wyedytowany przez sz3kla-nie reklamuj mojego forum ;p/ I HUJ MU KONKRETNIE W DUPSKO ZAJEBAL MNIE 7 RAZY Z RZEDU A I TAK NA MAXA W KUREW JEBANA HUJA NIE LUBIE NIECH SIE WYPCHA TYM SWOIM WH,AIMEM CZY JAKIMS INNYM ZAJEBANYM W DUPE CZITEM JEBAC GO I TYLE MAM NA JEGO TEMAT DO POWIEDZENIA JEBAC DZIWKE JEBANA I HUJ.....!!!!

ooo ulzylo mi w koncu zbluzgalbym go na servie ale nie wolno hehe pozdro all! :D

3 maja 2008, o 17:58

Hahaha to sie rzeczywiście rozładowałeś :mrgreen:

Pooopatrz Marcin, dzieki mojemu forum i Ty zyskujesz userów ;D

This is My Men ! :D

3 maja 2008, o 19:11

m4Niac, jak rozumiem to ktoś Cię napierdala w CS'a i jesteś z tego powodu wkurwiony na tą osobę? :D Tak sie domyślam... bo nie bardzo rozumiem co napisałeś hehe ;D

Pooopatrz Marcin, dzieki mojemu forum i Ty zyskujesz userów ;D

po to jest reklama :mrgreen: :mrgreen: oby tak dalej :-)

22 wrz 2008, o 21:21

kurwa zanim dobije do tych jebanych 20 postow to znajda mnie jako kurwa jebanego szkieletora przed kurwa jebanym kompem :D:P
a tak pozatym to "nie nawidze pierdolonych wezy w pierdolonym samolocie" :D:P

23 wrz 2008, o 07:35

Zielony15255 napisał(a):kurwa zanim dobije do tych jebanych 20 postow to znajda mnie jako kurwa jebanego szkieletora przed kurwa jebanym kompem

o chój CI chodzi? przecież masz na chwile obecną 24 posty :-P
i o jakim samolocie ty kurwa gadasz :o

24 lis 2008, o 21:05

Kurwa no.... bo mnie tu zaraz chuj strzeli!!!! Znowu do jasnej cholery nowsze posty i tematy poszły się jebać!!!!!!!!! Pokasowało się jebaństwo i teraz chuj się zrobi.... od nowa trzeba wszystko pisać, kurwa mać.... takie to popierdolone życie jest... szlak mnie zaraz trafi psia jego mać.... brak kurwa słów.. (tak zdesperowana jestem ze aż się wyżyć musiałam )

24 lis 2008, o 22:45

KURWA.... brak słów....

6 sty 2009, o 15:44

CZY TU RZECZYWISCIE MOZNA KLNAC??????????? http://www.luzaki.org/images/smiles/winko.gif

6 sty 2009, o 17:46

ela34 napisał(a):CZY TU RZECZYWISCIE MOZNA KLNAC???????????

a coś Ty kurwa myślała? :D :lol: :-P

6 sty 2009, o 19:10

Kurwa mać.. musze sobie ulżyć bo zaraz mnie szlak trafi.... cholera jasna!!!!! Kurwa no to jakaś porażka normalnie.....Jebana 100dniówka :-x kurwa... nie mam nic.. ani pierdolonej sukni,ani butów ani partnera..... Co za zjebane zycie..p o co oni kurwa wymyslaja takie chujstwa??? kurwaaa nooooo