Pierwszy raz

26 gru 2006, o 15:30

Pamietacie swoj pierwszy raz? Pierwszy pocalunek? opiszcie jak sie w tedy czuliscie :-)

Ja balem sie swojego pierwszego pocalunku bo balem sie, ze pogryze partnerke <rotfl> ale udalo sie i nie bylo zle :-) tylko klapa w lape dostalem <wstydnis>

26 gru 2006, o 19:54

W zasadzie.. to moze to sie wydawac nienormalne, ale no ja naleze do ludzi lubiacych poszalec.. poflirtowac itd.. ale kiedys.. dawno, dawno temu.. bylem z taka jedna dziewczyna.. ii wtedy w dzien przed tym jak nasz zwiazek sie rozpadl dostalem od niej buziaka (ale takiego zwyczajnego) w usta.. i prawde mowiac choc od tamtego zdarzneia minelo bardzo duzo czasu, to mimo to ten pocalunek jest dla mnie najbardziej pamietny.. zaden.. nawet z jezyczkiem.. i najwiekszej laski.. nie dorowna tamtemu slodziutkiemu buziakowi ze szczeniecych lat... zaden... choc od tamtych czasow probowalem juz wielu sposobow.. to nadal najbardziej w pamieci utkwil mi tamten buziak.. ehh..

26 gru 2006, o 23:37

A ja coz... swoj pierwszy raz taki zwyczajny prosty przezylam na obozie, podczas gry w butelke, z chlopakiem coz, nie moge powiedziec ze byl super doswiadczony, a mialam porownanie bo chwile pozniej calowalam sie z jego kolega [bo tak wypadlo :-P ] i on to dopiero calowal... :roll: az jeszcze mnie dreszcze przechodza... to bylo jedno z pierwszych pocalunkow....
Lecz jest jeden w mej pamieci, po ktorym myslalam ze upadne, bo w glowie mi sie zakrecilo i czulam ze jestem w 7mym niebie :) :oops:

27 gru 2006, o 01:09

:roll: :roll: szczerze to nawet nie pamietam pierwszego pocalunku .. hmm nie wiem jak dla mnie to bylo dawno i nie prawda :P chyba jak mialam 13 lat [ ; na jakims ognisku pod wplywem piwa :D :D ale nic szczegolnego z tego nie pamietam ;]a moze nie chce pamietac :D :P

26 lut 2007, o 11:17

ierwszy pocalunek.. myslalam ze nie wytrzymam taki dlugi byl.. zastanawialam sie wtedy jak to ludzie wytrzymja.. no i jezyk strasznie mnie bolal

6 mar 2007, o 10:58

magdzik napisał(a):no i jezyk strasznie mnie bolal

Madziu ja mialam podobnie :lol:
Ze 13 lat mialam wtedy, pierwszy chlopak... :oops:

6 mar 2007, o 16:25

magdzik napisał(a):no i jezyk strasznie mnie bolal

Jezyk bolal od pocalunka ?? :| mnie nigdy cos takiego nie spotkalo, zeby mnie jezyk bolal :P chyba, ze slabe partnerki mialem :mrgreen: <rotfl>

6 mar 2007, o 16:37

moze dlatego ze to byl pierwszy i dlugi pocalunek...

7 mar 2007, o 07:28

Mi mowiac szczerze tez sie nie przydarzyl "bolacy jezyk". Ale lubie calowac i byc calowana... :)

Kobiety pamietaja pierwszy pocalunek wtedy jeszcze, kiedy mezczyzni zapomnieli juz o ostatnim.

7 mar 2007, o 08:18

sikorkas napisał(a):Kobiety pamietaja pierwszy pocalunek wtedy jeszcze, kiedy mezczyzni zapomnieli juz o ostatnim.

sama prawda...