Owłosienie łonowe

24 lip 2009, o 11:45

Tu pytanie głównie do kobiet :
Czy dbacie o fryzurę między nogami?

Owłosienie łonowe

15 lis 2009, o 21:25

Eee że niby że co? Że czy czeszą, dają odżywki, stawiają na żel tak? xD

Owłosienie łonowe

15 lis 2009, o 21:31

Saccus napisał(a):Eee że niby że co?

no czy depilują owłosienie łonowe :P

Saccus napisał(a):Że czy czeszą, dają odżywki, stawiają na żel tak? xD

buhehehehe <rotfl> może i teraz to w modzie jest ]:->

Owłosienie łonowe

29 lis 2009, o 19:03

OMG! najgorsze co może być u mężczyzny jak i kobiety to włosy łonowe!
Panowie apeluje do Was, abyście jednak dbali o swoją higienę osobistą i nie wstydzili się tego, żeby się ogolić hihi :D
Dziewczyna widząc taki busz na penisie nie za bardzo jest za tym, żeby zrobić tzn. loda, który Was tak podnieca i którego lubicie ( tak mi się zdaje, widząc reakcję mojego partnera :D ) prawdę mówiąc Wy sami pewnie nie chcielibyście zarośniętej dziewczyny? :D

Owłosienie łonowe

5 maja 2010, o 10:37

Pewnie że depiluje;P robie fajny paseczek taki delikatny dla męża ;P lubi to :d Nie cierpię zarośli ;D

Owłosienie łonowe

5 maja 2010, o 11:09

ja jeszcze nigdy nie depilowałem ale kiedyś laska ode mnie tego wymagała i raz próbowałem zgolić "futro" ale to była tragedia xD ale koszmar sie zaczął jak zaczęły odrastać :shock: KUR** SZOK !!

Macie jakieś sposoby na depilacje? jakieś urządzenia? czy lecicie maszynką? ;D

Owłosienie łonowe

5 maja 2010, o 11:13

Mój facet też raz golił na moją prośbę ;D maszynką ...też gadał że wiecej nie będzie bo szok przy odrastaniu ;P
Ale skłonie go jeszcze poprosze :D .. chociaż nożyczkami podciąć przy skurzę ;D aby krótkie były a nie zarośla ;> ;D

Re: Owłosienie łonowe

4 cze 2010, o 20:28

Gazmo napisał(a):ja jeszcze nigdy nie depilowałem ale kiedyś laska ode mnie tego wymagała i raz próbowałem zgolić "futro" ale to była tragedia xD ale koszmar sie zaczął jak zaczęły odrastać :shock: KUR** SZOK !!

Macie jakieś sposoby na depilacje? jakieś urządzenia? czy lecicie maszynką? ;D

Powiem tak: na to że swędzi i boli jak odrasta NIC nie poradzisz chyba że będziesz golił systematycznie jak tylko zaczną " wyłazić " :)

Owłosienie łonowe

25 sie 2010, o 10:44

mariton napisał(a):Powiem tak: na to że swędzi i boli jak odrasta NIC nie poradzisz chyba że będziesz golił systematycznie jak tylko zaczną " wyłazić "

o wcholere z tym ;|
co lasce przeszkadzają włosy w [oral] [mrgreen]